Boya

İç Cephe Boya Uygulama Hizmetleri

Bursa boya fiyatları, boya badana ne kadara mal olur? duvar boya işçilik fiyatları ile İç mekanlarda ve ev dekorasyonunda duvar boya işleri her ne kadar basit ve zevkli gibi görünse de bazen kararsızlıklar ve sorunlar ortaya çıkmaktadır. Mekanlarda duvar ve tavan boya işlerine başlamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır.  Odanın metrekaresi, tavan yüksekliği, pencere sayısı  ve odanın ne amaçla kullanılacağı boya uygulamasında önemli dir.

Duvar boya işçilik fiyatları nedir?, boya badana ne kadara mal olur ?, en ucuz iç cephe boya fiyatları ? sorularına cevap alabilmeniz için boya markaları hakkında bilgi alınmalıdır.

İç cephe duvar ve tavan boya ve işçilik dahil, 60 m2 1+1 daire ortalama boya fiyatları 1400 TL ile 1900 TL, 100 m2 2+1 daire ortalama boya fiyatları 1500 TL ile 2300 TL, 120 m2 3+1 daire ortalama boya fiyatları 2000 TL ile 2900 TL arasında değişmektedir.

İç cephe duvar yüzeylerinde rulo ile desenli duvar boya uygulaması yapılmaktadır. Farklı dekorasyon çözümleri düşünebilirsiniz.