Kapı

İç Oda Kapı Üretim Yenileme Hizmetleri 

Evinizin iç oda kapılarını yenilemek, mevcut kapılarınızı boyatmak, kapı fiyatları ? nı bilmek mi istiyorsunuz ? Öncelikle kapı yenileme için eviniz için doğru kapı model ve kaplama malzemesini belirlenmelidir. Ev dekorasyonunda Amerikan panel kapı, melamin kapı, membran kapı, ahşap kaplama kapı, lake boya kapı ve doğal ahşap iç oda kapılarının fiyatları bilmelisiniz.

 İç oda kapı yenileme ne kadara mal olur ?, Amerikan kapı fiyatları 2020 ? sorularına cevap alabilmeniz için kapı dekorasyon fikirlerini, kapı modellerini, kapı kolu tarzını da belirlemelisiniz. Kapı yenileme kaça mal olur, kapı yenileme kaç gün sürer sorularını sormalısınız.

İç oda kapı camsız model, oda tip kol ve kilit montaj dahil, adet bazında ortalama fiyatları 750 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlara eski kapı sökme ücretleri dahil değildir. Eski kapı sökme için 50 TL ile 100 TL arasında olacağı düşünülmelidir.

Eğer evinizdeki mevcut amerikan kapılarınızı boyanmasını da tercih edebilirsiniz. Kapınız sökülmeden yerinde rulo ile amerikan kapı boya işlemi yapılmaktadır. Kapı boya ve işçilik dahil, adet bazında yaklaşık fiyatları 120 TL ile 200 TL arasında olacaktır. Mat yada parlak lake boyalı kapılar, ahşap kaplama yüzeyli kapıların bakım ve onarımı fiyatları 600 TL ile 1000 TL arasındadır. 

Blog