Mutfak

Mutfak Tadilat ve Dekorasyon

Evinizin mutfak dolabını yenilemek yada mutfak tadilatını mı yapmak istiyorsunuz ? Mutfak tadilatı için önce iyi bir planlama ve akılcı çözümlere ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda hizmet veren uzman desteği ile mutfak alanlarını doğru ve akılcı bir planlama ile organize edilmesi gereklidir. 

Eğer mutfağınızı yenilemek istiyorsanız ; mutfak tadilatı ne kadara mal olur? komple mutfak tadilat fiyatları nasıl ortaya çıkar? mutfak tadilat fiyatları? Mutfak dolabı yaptırmak ne kadara mal olur? Sorularına doğru cevaplar almalısınız. Mutfak dolabı, mutfak tezgahı, tezgah arası kaplamalar gibi konularda uygulanacak stil ve modele uygun renk ve doku detaylarını seçmelisiniz.

Tezgah arası duvar kaplama materyallerinde; granit, seramik, cam, mozaik, doğal taş gibi materyaller kullanılmaktadır. Bu kaplamaların maliyeti, m2 üzerinden ortalama fiyatları 25 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Bu kaplama malzemelerinin duvara yapıştırılması için bir seramik ustasına ortalama m2 üzerinden ortalama fiyatları 40 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösterir.

Mutfak tezgahında; mermerit, laminant, mermer, granit, kuvartz ve doğal ahşap tezgahlar kullanılmaktadır. Tezgah malzemesinin montaj dahil, metretül üzerinden ortalama fiyatları 300 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.

Mutfak dolap gövdesinde; suntalam, mdflam ve doğal ahşap malzemeler kullanılmaktadır.

Mutfak dolap kapaklarında; suntalam, mdflam, high-gloss, akrilik, membran, lake boya ve doğal ahşap kapak malzemesi kullanılır. Mutfak dolaplarında standart olarak frenli ray ve menteşe kullanılmaktadır. Eğer mutfak dolabınızda özel ve nitelikli menteşe, ray, çekmece, metal depolama aksesuarları kullanmayı düşünürseniz bu ürünlere ait birim fiyatlar mutfak dolap fiyatına eklenecektir. 

Komple mutfak tadilatı yada mutfak yenileme işlemi, kalıcı çözümler ve kullanım kolaylıkları sağlayacaktır. Mutfak yerleşim planına göre elektrikli aletler için elektrik priz altyapısı, temiz ve pis su tesisat altyapısı, mutfak aydınlatma altyapısı gibi konularda ortaya çıkacak işçilik tutarları bu maliyetlere ekleneceği de unutulmamalıdır. 

Armut.com Üyesiyiz Bizi Mutfak Tadilat Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.  A4 İnşaat Proje Ve İç Mimarlık Bursa Nilüfer Mutfak Tadilat - Armut 

Armut.com Üyesiyiz Bizi Mutfak Dekorasyon Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz  A4 İnşaat Proje Ve İç Mimarlık Bursa Nilüfer Mutfak Dekorasyon - Armut 

Armut.com Üyesiyiz Bizi Mutfak Dolap Yapımı Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.  A4 İnşaat Proje Ve İç Mimarlık Bursa Nilüfer Mutfak Dolabı Yapımı - Armut