Parke

Parke Montaj Hizmetleri

Laminant parke metrekare fiyatları 2020 ? En ucuz laminant parke fiyatları Bursa ? Laminant parke yenileme ne kadara mal olur ? Parke ustası ? sorularına cevap alabilmeniz için parke markaları hakkında bilgi almalısınız.

Evinizde salon veya oturma odanızın zemin parkelerini mi yeniletmek  istiyorsunuz ? Bu konuda zemin parke yenileme için doğru parke kaplama seçiminin, renk tercihlerinin yapılması gereklidir.  Ev dekorasyonunda laminant parke, lamine parke, masif parke, parlak parke, marküteri, deck parke fiyatlarını araştırmalısınız.

Zemin kaplama parke çeşitlerinde ürünler  m2 bazında ortalama fiyatları 40 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlara parke döşeme işçilik ücreti, süpürgelik ve eski parke sökme ücretleri dahil değildir. Laminant parke döşeme işçilik ücretleri m2 bazında 5 TL ile 10 TL arasında yapılmaktadır.

2020 yılı laminant parke fiyatları 40 TL den, lamine parke fiyatları 280 TL den, parlak parke fiyatları 350 TL den,  masif parke fiyatları 600 TL den, marküteri parke fiyatları 2200 TL den ürün satışları yapılmaktadır.

Blog